Supertech Valve Kit Intake Nissan RB26DET 35.65mm (+1mm) Blk
495,22 €
Esgotado
REF:
NIVN-1032-L-12
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Nissan |
| Modelo Veículo | 2.6L 24v – RB26DETT |
| Additional Info | Set of 12 |
| GTIN | 01037721244706 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 103.80 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 35.65 mm |
| Package Height | 61,00 mm |
| Package Length | 164,00 mm |
| Package Weight | 724.00 g |
| Package Width | 175,00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 5.97 mm |
| Treatment | Black Nitrided |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake Nissan RB26DET 35.65mm (+1mm) Blk” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.