Supertech Valve Kit Exhaust Renault F4R 30.00mm (+1) Inconel
420,14 €
Esgotado
REF:
REVI-28338F-3-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Inconel |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721245189 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 108.90 mm |
| Material Type | Inconel |
| Outside Diameter | 30.00 mm |
| Package Height | 60,00 mm |
| Package Length | 149,00 mm |
| Package Weight | 424.00 g |
| Package Width | 139,00 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 5.44 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust Renault F4R 30.00mm (+1) Inconel” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.