Supertech Valve Kit Intake Nissan SR20 34.15mm (Std) Blk Nit
237,96 €
1 em stock
REF:
NIVN-1005-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Nissan |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – SR20DE, 2.0L 16v – SR20DET |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244346 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 101.40 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 34.15 mm |
| Package Height | 60,00 mm |
| Package Length | 165,00 mm |
| Package Weight | 488.00 g |
| Package Width | 175,00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 5.97 mm |
| Treatment | Black Nitrided |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake Nissan SR20 34.15mm (Std) Blk Nit” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.