Supertech Valve Kit Intake Subaru EJ20/25 36.00mm (Std) Blk
253,51 €
8 em stock
REF:
SIVN-1010-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Subaru |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – EJ20, 2.0L 16v – EJ205/207, 2.5L 16v – EJ255, 2.5L 16v – EJ257, 2.5L 16v – EJ257 – EJ20 head |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244351 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 104.35 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 36.00 mm |
| Package Height | 60,00 mm |
| Package Length | 173,00 mm |
| Package Weight | 512.00 g |
| Package Width | 162,00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 5.96 mm |
| Treatment | Black Nitrided |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake Subaru EJ20/25 36.00mm (Std) Blk” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.