Piper Camshaft Suzuki GSX R1300 Grass
1 573,78 €
Piper Camshaft Suzuki GSX R1300 Grass
1 573,78 €
Piper Camshaft Suzuki GSX R1300 Grass
1 573,78 €
Esgotado
REF:
PS20B
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | piper-cams |
|---|---|
| Grupo | Camshafts |
| Marca Veículo | Suzuki |
| Modelo Veículo | GSX 1300 R Hayabusa |
| Duration Exhaust | 240 deg |
| Duration Intake | 241 deg |
| Full Exhaust Lift | 106 deg |
| Full Intake Lift | 104 deg |
| TDC Exhaust Lift | 1.93 mm |
| TDC Intake Lift | 2.66 mm |
| Timing Exhaust | 46 – 14 deg |
| Timing Intake | 16 – 44 deg |
| Type | Grass |
| Valve Exhaust Clearance | 0.25 mm |
| Valve Exhaust Lift | 8.51 mm |
| Valve Intake Clearance | 0.20 mm |
| Valve Intake Lift | 9.12 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Piper Camshaft Suzuki GSX R1300 Grass” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.