Informação adicional
| Brands | piper-cams |
|---|---|
| Grupo | Camshafts |
| Marca Veículo | Suzuki |
| Modelo Veículo | GSX 1300 R Hayabusa |
| Duration Exhaust | 237 deg |
| Duration Intake | 256 deg |
| Full Exhaust Lift | 105 deg |
| Full Intake Lift | 105 deg |
| TDC Exhaust Lift | 2.28 mm |
| TDC Intake Lift | 3.45 mm |
| Timing Exhaust | 43 – 13 deg |
| Timing Intake | 23 – 53 deg |
| Type | Grass |
| Valve Exhaust Clearance | 0.25 mm |
| Valve Exhaust Lift | 8.76 mm |
| Valve Intake Clearance | 0.15 mm |
| Valve Intake Lift | 10.00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Piper Camshaft Suzuki GSX R1300 Grass” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.