Informação adicional
| Brands | piper-cams |
|---|---|
| Grupo | Camshafts |
| Marca Veículo | Suzuki |
| Modelo Veículo | GSX 1300 R Hayabusa |
| Duration Exhaust | 224 deg |
| Duration Intake | 241 deg |
| Full Exhaust Lift | 106 deg |
| Full Intake Lift | 104 deg |
| TDC Exhaust Lift | 1.52 mm |
| TDC Intake Lift | 2.66 mm |
| Timing Exhaust | 38 – 5.9 deg |
| Timing Intake | 16 – 44 deg |
| Type | Grass |
| Valve Exhaust Clearance | 0.25 mm |
| Valve Exhaust Lift | 7.87 mm |
| Valve Intake Clearance | 0.20 mm |
| Valve Intake Lift | 9.12 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Piper Camshaft Suzuki GSX R1300 Grass” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.