Darton Dry Sleeve Kit Toy/Lotus 1ZZ B:79.00 to 82.00mm Flang
776,57 €
Esgotado
REF:
300-041-SF/DF
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Darton |
|---|---|
| Grupo | Cylinder Sleeves |
| Additional Info | 79,00mm to 82,00mm |
| Bore - Actual | 78.49 mm |
| Bore Range | 79.00 to 82.00 mm |
| Country of Origin | USA |
| Flange Diameter | 91.44 mm |
| Flange Thickness | 7.62 mm |
| Flats | 87.43 (Single+Double) mm |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 137.16 mm |
| Outside Diameter | 85.88 mm |
| Type | Dry Sleeve |
| Wall Thickness | 3.71 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Darton Dry Sleeve Kit Toy/Lotus 1ZZ B:79.00 to 82.00mm Flang” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.