Darton Dry Sleeve Kit Toyota/Lotus 2ZZ B:82.00mm Flan
776,59 €
Esgotado
REF:
300-042-1-SF/DF
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Darton |
|---|---|
| Grupo | Cylinder Sleeves |
| Marca Veículo | Toyota |
| Modelo Veículo | 1.8L 16v – 2ZZ-GE |
| Additional Info | Flange |
| Bore - Actual | 81.28 mm |
| Bore Range | 82.00 mm |
| Country of Origin | USA |
| Flange Diameter | 91.44 mm |
| Flange Thickness | 7.62 mm |
| Flats | 87.43 (Single+Double) mm |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 132.08 mm |
| Outside Diameter | 85.88 mm |
| Type | Dry Sleeve |
| Wall Thickness | 2.31 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Darton Dry Sleeve Kit Toyota/Lotus 2ZZ B:82.00mm Flan” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.