Wiseco Piston Ring Set 102.54mm (Autom. 1 Set For 1 Piston)
34,78 €
8 em stock
REF:
W4037GFX
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | 102.54 mm |
| Build Type | Build to Stock |
| Country of Origin | Japan |
| Package Height | 21,00 mm |
| Package Length | 150,00 mm |
| Package Weight | 34.00 g |
| Package Width | 126,00 mm |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 3.00 mm |
| Ring Kit - Oil Type | CUS |
| Ring Kit - Second Axial Height | 0.05 mm |
| Ring Kit - Second Type | IPN |
| Ring Kit - Top Axial Height | 0.05 mm |
| Ring Kit - Top Type | SGP |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Wiseco Piston Ring Set 102.54mm (Autom. 1 Set For 1 Piston)” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.