Wiseco Piston Pin 22.00×50.85mmx3.5mm Chrome Plated
16,61 €
Esgotado
REF:
WS550
Categoria: Powersports
Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Piston Pins |
| Coating | Chrome |
| Country of Origin | Taiwan |
| GTIN | 00193564122414 |
| Inside Diameter | 15.00 mm |
| Length | 50.85 mm |
| Material Type | Steel |
| Outside Diameter | 22.00 mm |
| Package Height | 23,00 mm |
| Package Length | 30,00 mm |
| Package Weight | 72.00 g |
| Package Width | 84,00 mm |
| Wall Type | Taper |
| Weight - Nominal | 70.90 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Wiseco Piston Pin 22.00×50.85mmx3.5mm Chrome Plated” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.