Supertech Valve Spring Set VW KR/9A/ABF
314,59 €
Esgotado
REF:
SPR-V2093-4-16
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valve Springs |
| Marca Veículo | Volkswagen/Audi |
| Modelo Veículo | 1.8L 16v – KR, 2.0L 16v – 9A, 2.0L 16v – ABF |
| Additional Info | Dual Valve Springs |
| Coil Bind | 18.70 mm |
| GTIN | 01037721242537 |
| Image Info | These images are representative |
| Inside Diameter Inner | 16.50 mm |
| Inside Diameter Outer | 23.20 mm |
| Outside Diameter Inner | 21.90 mm |
| Spring Rate | 12.5 |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Spring Set VW KR/9A/ABF” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.