Supertech Valve Spring Set BMW M50/52/54 / S50/52
470,81 €
Esgotado
REF:
SPR-H1000D-24
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valve Springs |
| Marca Veículo | BMW, Toyota |
| Modelo Veículo | 2.0L 24v – M52B20, 2.5L 24v – M50B25, 2.5L 24v – M50B25TU, 2.5L 24v – M52B25, 2.8L 24v – M52B28, 3.0L 24v – M54B30, 3.0L 24v – S50B30, 3.0L 24v – S50B30US, 4.5L 24v – 1FZ-FE |
| Additional Info | Dual Valve Springs |
| Coil Bind | 20.70 mm |
| GTIN | 01037721245115 |
| Image Info | These images are representative |
| Inside Diameter Inner | 15.50 mm |
| Inside Diameter Outer | 21.85 mm |
| Outside Diameter Inner | 20.50 mm |
| Spring Rate | 11.5 |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Spring Set BMW M50/52/54 / S50/52” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.