Supertech Valve Spring Kit Toyota 2UZ/3UZ-FE
1 134,88 €
Esgotado
REF:
SPRK-TU24
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valve Spring Kits |
| Additional Info | Single Valve Spring Kit |
| Coil Bind | 23.00 mm |
| GTIN | 01037721241849 |
| Image Info | These images are representative |
| Inside Diameter Inner | SINGLE |
| Inside Diameter Outer | 17.90 mm |
| Kit Spring | SPR-TU24 |
| Kit Spring Qty | 32 |
| Max Lift | 12.00 mm |
| Open Pressure | 130 @ 10 |
| Outside Diameter Inner | SINGLE |
| Outside Diameter Outer | 24.50 mm |
| Retainer | RET-TU24/T1 |
| Retainer Qty | 32 |
| Seat Pressure | 80 @ 35 |
| Spring Rate | 5.0 |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Spring Kit Toyota 2UZ/3UZ-FE” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.