Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valve Springs |
| Marca Veículo | BMW |
| Modelo Veículo | 4.0L 32v – S65B40 |
| Additional Info | Beehive Valve Springs |
| Coil Bind | 27.00 mm |
| GTIN | 01037721244855 |
| Image Info | These images are representative |
| Outside Diameter Bottom | 26.50 mm |
| Outside Diameter Top | 21.60 mm |
| Package Height | 61,00 mm |
| Package Length | 167,00 mm |
| Package Weight | 1450.00 g |
| Package Width | 176,00 mm |
| Spring Rate | 10.3lbs/mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Spring Kit BMW S65” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.