Supertech Valve Kit Intake Toyota 2ZZ 34.00mm (Std) Blk Nitr
253,69 €
4 em stock
REF:
TIVN-1031-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Lotus, Toyota |
| Modelo Veículo | 1.8L 16v – 2ZZ-GE |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244422 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 111.45 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 34.00 mm |
| Package Height | 60,00 mm |
| Package Length | 139,00 mm |
| Package Weight | 428.00 g |
| Package Width | 150,00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 5.48 mm |
| Treatment | Black Nitrided |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake Toyota 2ZZ 34.00mm (Std) Blk Nitr” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.