Supertech Valve Kit Intake Toyota 1JZ 32.00mm (Std) Blk Nitr
345,42 €
Esgotado
REF:
TIVN-1008-12
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Toyota |
| Modelo Veículo | 2.5L 24v – 1JZ-GTE |
| Additional Info | Set of 12 |
| GTIN | 01037721244721 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 97.50 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 32.00 mm |
| Package Height | 60,00 mm |
| Package Length | 162,00 mm |
| Package Weight | 636.00 g |
| Package Width | 173,00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 5.94 mm |
| Treatment | Black Nitrided |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake Toyota 1JZ 32.00mm (Std) Blk Nitr” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.