Supertech Valve Kit Intake Toyota 2JZ 34.50mm (+1) Blk Nitr
362,70 €
7 em stock
REF:
TIVN-1016-12
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Toyota |
| Modelo Veículo | 3.0L 24v – 2JZ-GTE |
| Additional Info | Set of 12 |
| GTIN | 01037721244444 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 98.55 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 34.50 mm |
| Package Height | 60,00 mm |
| Package Length | 172,00 mm |
| Package Weight | 678.00 g |
| Package Width | 164,00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 5.98 mm |
| Treatment | Black Nitrided |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake Toyota 2JZ 34.50mm (+1) Blk Nitr” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.