Supertech Valve Kit Exhaust Toyota 1JZ 31.00mm (+1) Inconel
575,19 €
Esgotado
REF:
TEVI-1009-12
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Inconel |
| Marca Veículo | Toyota |
| Modelo Veículo | 2.5L 24v – 1JZ-GTE |
| Additional Info | Set of 12 |
| GTIN | 01037721245016 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 98.10 mm |
| Material Type | Inconel |
| Outside Diameter | 31.00 mm |
| Package Height | 61,00 mm |
| Package Length | 173,00 mm |
| Package Weight | 694.00 g |
| Package Width | 163,00 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 5.97 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust Toyota 1JZ 31.00mm (+1) Inconel” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.