Supertech Valve Kit Intake Mini/PSA N14B16 29.80mm (+1mm) Bl
295,02 €
Esgotado
REF:
MCIVN-1201S-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Mini, Peugeot/Citroën |
| Modelo Veículo | 1.6L 16v – EP6, 1.6L 16v – N14B16 |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244732 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 105.80 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 29.80 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 4.96 mm |
| Treatment | Black Nitride |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake Mini/PSA N14B16 29.80mm (+1mm) Bl” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.