Supertech Valve Kit Exhaust Mitsubishi 4G63 31.00mm (+0.5) I
398,38 €
Esgotado
REF:
MEVI-1008-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Inconel |
| Marca Veículo | Mitsubishi |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – 4G63 6-bolt, 2.0L 16v – 4G63 7-bolt |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244793 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 109.66 mm |
| Material Type | Inconel |
| Outside Diameter | 31.00 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 6.54 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust Mitsubishi 4G63 31.00mm (+0.5) I” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.