Supertech Valve Kit Intake BMW S50B32 35.00mm (std) Black Ni
518,54 €
Esgotado
REF:
BMIVN-1037-12
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | BMW |
| Modelo Veículo | 3.2L 24v – S50B32 |
| Additional Info | Set of 12 |
| GTIN | 01037721244767 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 119.75 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 35.00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 5.97 mm |
| Treatment | Black Nitride |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake BMW S50B32 35.00mm (std) Black Ni” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.