Supertech Valve Kit Intake BMW S50B30 34.00mm (std) Black Ni
453,51 €
Esgotado
REF:
BMIVN-1036-12
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | BMW |
| Modelo Veículo | 3.0L 24v – S50B30 |
| Additional Info | Set of 12 |
| GTIN | 01037721244945 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 119.75 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 34.00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 6.97 mm |
| Treatment | Black Nitride |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake BMW S50B30 34.00mm (std) Black Ni” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.