Supertech Valve Kit Intake B58 30.10mm (Std) Blk Nitr
451,31 €
4 em stock
REF:
MCIVN-1400S-12
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | BMW |
| Modelo Veículo | 3.0L 24v – B58B30 |
| Additional Info | Set of 12 |
| GTIN | 01037721244901 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 99.50 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 30.10 mm |
| Package Height | 61,00 mm |
| Package Length | 164,00 mm |
| Package Weight | 510.00 g |
| Package Width | 173,00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 4.96 mm |
| Treatment | Black Nitrided |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake B58 30.10mm (Std) Blk Nitr” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.