Supertech Valve Kit Intake B48 30.10mm (Std) Blk Nitr
300,87 €
4 em stock
REF:
MCIVN-1400S-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | BMW, Mini |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – B48 |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244900 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 99.50 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 30.10 mm |
| Package Height | 61,00 mm |
| Package Length | 141,00 mm |
| Package Weight | 364.00 g |
| Package Width | 149,00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 4.96 mm |
| Treatment | Black Nitrided |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake B48 30.10mm (Std) Blk Nitr” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.