Supertech Valve Kit Exhaust VAG 2.2L 20v 28.00mm (std-KR/9A)
331,74 €
Esgotado
REF:
VWEVN-1034-10
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Volkswagen/Audi |
| Modelo Veículo | 2.2L 20v – RS2 |
| Additional Info | Set of 10 |
| GTIN | 01037721244774 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 98.20 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 28.00 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 6.96 mm |
| Treatment | Black Nitride |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust VAG 2.2L 20v 28.00mm (std-KR/9A)” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.