Supertech Valve Kit Exhaust Toyota B58 28.50mm (std) Sodium
965,48 €
3 em stock
REF:
TEVI-1058-HS-12
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Inconel |
| Marca Veículo | Toyota |
| Modelo Veículo | 3.0L 24v – B58 |
| Additional Info | Set of 12 |
| GTIN | 01037721244807 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 100.10 mm |
| Material Type | Sodium filled Inconel |
| Outside Diameter | 28.50 mm |
| Package Height | 61,00 mm |
| Package Length | 173,00 mm |
| Package Weight | 548.00 g |
| Package Width | 163,00 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 5.95 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust Toyota B58 28.50mm (std) Sodium” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.