Supertech Valve Kit Exhaust Toyota 3S-GTE 29.50mm (+0.5) Bla
237,89 €
Esgotado
REF:
TEVN-1011-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Toyota |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – 3S-GTE |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721245467 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 99.50 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 29.50 mm |
| Package Height | 61,00 mm |
| Package Length | 180,00 mm |
| Package Weight | 428.00 g |
| Package Width | 320,00 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 5.97 mm |
| Treatment | Black Nitride |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust Toyota 3S-GTE 29.50mm (+0.5) Bla” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.