Supertech Valve Kit Exhaust Toyota 2RZ/3RZ 31.50mm (+1.0) In
352,82 €
Esgotado
REF:
TEVI-1047-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Inconel |
| Marca Veículo | Toyota |
| Modelo Veículo | 2.4L 16v – 2RZ-FE, 2.7L 16v – 3RZ-FE |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244918 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 103.60 mm |
| Material Type | Inconel |
| Outside Diameter | 31.50 mm |
| Package Height | 62,00 mm |
| Package Length | 140,00 mm |
| Package Weight | 462.00 g |
| Package Width | 150,00 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 5.96 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust Toyota 2RZ/3RZ 31.50mm (+1.0) In” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.