Supertech Valve Kit Exhaust BMW S63 29.00mm Inconel
1 255,43 €
Esgotado
REF:
BMEVI-1063S-HS-16
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Inconel |
| Marca Veículo | BMW |
| Modelo Veículo | 4.4L 32v – S63B44 |
| Head Diameter | 29.00 mm |
| Stem Diameter | 5.94 mm |
| Length | 106.00 mm |
| Material Type | Inconel |
| Additional Info | Set of 16 |
| Position | Exhaust |
| GTIN | 01037721246038 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 62,00 mm |
| Package Length | 244,00 mm |
| Package Weight | 808.00 g |
| Package Width | 165,00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust BMW S63 29.00mm Inconel” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.