Supertech Piston Kit Nissan VQ35 95.50 8.7:1
1 638,45 €
Esgotado
REF:
P6-N35-955-N10-H13-6
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Marca Veículo | Nissan |
| Modelo Veículo | 3.5L 24v – VQ35DE |
| Bore - Actual | 95.50 mm |
| Compression Height | 29.60 mm |
| Compression Ratio - Actual | 8.7:1 |
| Dome Volume | -10 cc |
| GTIN | 01037721244707 |
| Image Info | These images are representative |
| Piston Pin Diameter | 22.00 mm |
| Ring Set Included | Not Included |
| Ring Set Recommended | R95.50-SWN30131-0 |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Piston Kit Nissan VQ35 95.50 8.7:1” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.