Supertech Conrod Set BMW S54 21.00 139.00
1 596,01 €
Esgotado
REF:
CR-BMS54-H139-6
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Connecting Rods |
| Marca Veículo | BMW |
| Modelo Veículo | 3.2L 24v – S54B32 |
| Big-End Bore | 53.000 mm |
| Big-End Width | 20 mm |
| Bolt | ARP2000 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 139.00 mm |
| Piston Pin Diameter | 21.00 mm |
| Small-End Width | 20 mm |
| Type | H-Beam |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Conrod Set BMW S54 21.00 139.00” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.