SB Chevy 383 Stroker w/350 rod extra head clearance rod bolt
114,28 €
Esgotado
REF:
ARP-134-6027
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | ARP |
|---|---|
| Grupo | Connecting Rod Bolts |
| Marca Veículo | Chevrolet |
| Modelo Veículo | Small Block |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00672036032401 |
| Material Type | 8740 Chrome Moly |
| Package Height | 254,00 mm |
| Package Length | 13,00 mm |
| Package Weight | 699.00 g |
| Package Width | 152,00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “SB Chevy 383 Stroker w/350 rod extra head clearance rod bolt” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.