Piper Camshaft Triumph 1.2/1.3/1.5 4-Cyl Mild Road
528,79 €
Esgotado
REF:
TRBP255LB
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | piper-cams |
|---|---|
| Grupo | Camshafts |
| Duration Exhaust | 252 deg |
| Duration Intake | 252 deg |
| Full Intake Lift | 109 deg |
| Power Band | 1500-5800 rpm |
| TDC Exhaust Lift | 1.01 mm |
| TDC Intake Lift | 1.06 mm |
| Timing Exhaust | 55 – 17 deg |
| Timing Intake | 17 – 55 deg |
| Type | Mild Road |
| Valve Exhaust Clearance | 0.60 mm |
| Valve Exhaust Lift | 9.65 mm |
| Valve Intake Clearance | 0.55 mm |
| Valve Intake Lift | 9.65 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Piper Camshaft Triumph 1.2/1.3/1.5 4-Cyl Mild Road” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.