JE Pistons Ring Set 8 Pistons 1.2-1.2-3mm RING SET
208,93 €
Esgotado
REF:
JE-JG3308-4155-3
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | 105.54 mm |
| Build Type | Build on Demand |
| GTIN | 00193564226266 |
| Image Info | These images are representative |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 3.00 mm |
| Ring Kit - Oil Radial Width | 3.86 mm |
| Ring Kit - Oil Type | CUF |
| Ring Kit - Second Axial Height | 1.20 mm |
| Ring Kit - Second Radial Width | 3.96 mm |
| Ring Kit - Second Type | DPE |
| Ring Kit - Top Axial Height | 1.20 mm |
| Ring Kit - Top Radial Width | 3.81 mm |
| Ring Kit - Top Type | CNR |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE Pistons Ring Set 8 Pistons 1.2-1.2-3mm RING SET” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.