Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | 99.19 mm |
| Build Type | Build to Stock |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00193564240774 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 52,00 mm |
| Package Length | 272,00 mm |
| Package Weight | 388.00 g |
| Package Width | 352,00 mm |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 3.00 mm |
| Ring Kit - Oil Radial Width | 3.81 mm |
| Ring Kit - Oil Type | CUF |
| Ring Kit - Second Axial Height | 1.50 mm |
| Ring Kit - Second Radial Width | 4.01 mm |
| Ring Kit - Second Type | IPQ |
| Ring Kit - Top Axial Height | 1.50 mm |
| Ring Kit - Top Radial Width | 3.61 mm |
| Ring Kit - Top Type | CNR |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Ring Set 1.5-1.5-3.0-99.18mm” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.