Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Circlips |
| Build Type | Build to Stock |
| GTIN | 00193564006363 |
| Image Info | These images are representative |
| Material Type | Chrome Silicon |
| Maximum Pin Diameter | .042 in |
| Maximum Pin Diameter Alt | 210058 mm |
| Minimum Pin Diameter | 0.827 in |
| Minimum Pin Diameter Alt | 205994 mm |
| Package Height | 4,00 mm |
| Package Length | 71,00 mm |
| Package Weight | 2.00 g |
| Package Width | 74,00 mm |
| Thickness | 0.811 in |
| Type | Wire Lock |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons locks 827-050-MW (1 Clip)” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.