Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Circlips |
| Build Type | Build to Stock |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00193564006257 |
| Image Info | These images are representative |
| Material Type | Chrome Silicon |
| Maximum Pin Diameter | .050 in |
| Maximum Pin Diameter Alt | 201422 mm |
| Minimum Pin Diameter | 0.793 in |
| Minimum Pin Diameter Alt | 198628 mm |
| Package Height | 3,00 mm |
| Package Length | 74,00 mm |
| Package Weight | 14.00 g |
| Package Width | 74,00 mm |
| Thickness | 0.782 in |
| Type | Wire Lock |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Locks 787-050-MW(1pcs)” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.