JE-Piston 1/16 CAST 2ND RING Phosphate coated
5,54 €
Esgotado
REF:
JE-S24095-5-116IPT
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Axial Height | 1/16 in |
| Bore - Actual | 4.095 in |
| Bore - Actual (Alternate) | 104.00 mm |
| Build Type | Build on Demand |
| Coating | Phosphate |
| Country of Origin | USA |
| File Fit | 0.005 in |
| Material Type | Iron |
| Radial Width | 0.191 in |
| Shape | Tapr DWall Rev |
| Type | IPT |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Piston 1/16 CAST 2ND RING Phosphate coated” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.