Diamond Piston Kit Audi 2.2L 20v RS2 81.00 8.9:1 -0.88cc
1 103,85 €
Esgotado
REF:
DIA-38270-5
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | Diamond |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Marca Veículo | Volkswagen/Audi |
| Modelo Veículo | 2.2L 20v – RS2 |
| Bore - Actual | 81.00 mm |
| Build Type | Build on Demand |
| Compression Height | 32,77 mm |
| Compression Ratio - Actual | 8.9:1 |
| Dome Volume | -0.88 cc |
| Image Info | These images are actual |
| Piston Pin Diameter | 20.00 mm |
| Ring Set Included | 09523188 |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Diamond Piston Kit Audi 2.2L 20v RS2 81.00 8.9:1 -0.88cc” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.