Darton MID Sleeve Kit Ford 5.4 MOD IRN (91.57mm-8.20mm) Flan
2 574,95 €
Esgotado
REF:
700-120
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Darton |
|---|---|
| Grupo | Cylinder Sleeves |
| Additional Info | 92.00mm to 95.00mm MAX |
| Bore - Actual | 91.57 mm |
| Country of Origin | USA |
| Flange Diameter | 119.43 mm |
| Flange Thickness | 10.16 mm |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 155.58 mm |
| Outside Diameter | 107.95 mm |
| Type | Flange |
| Wall Thickness | 8.20 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Darton MID Sleeve Kit Ford 5.4 MOD IRN (91.57mm-8.20mm) Flan” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.