ZRP Conrod Kit VW 1.9/2.0L TDI 144.00 Pin:26.00 I-Beam-L19
756,43 €
Esgotado
REF:
R-VW-009-I-L19
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | ZRP |
|---|---|
| Grupo | Connecting Rods |
| Marca Veículo | Volkswagen/Audi |
| Modelo Veículo | 1.9/2.0L TDI |
| Bolt | L19 |
| Additional Info | For bore more than 79.50mm / Tapered Pin End |
| Big-End Bore | 53.70 mm |
| Big-End Width | 24.90 mm |
| Length | 144.00 mm |
| Piston Pin Diameter | 26.00 mm |
| Series | Standard |
| Shape | I-Beam |
| Type | I-Beam |
| Weight - Nominal | 523 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “ZRP Conrod Kit VW 1.9/2.0L TDI 144.00 Pin:26.00 I-Beam-L19” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.