ZRP Conrod Kit BMW N52B30 147.35 Pin:20.00 I-Beam L19
1 034,64 €
Esgotado
REF:
R-BMW-020-I-L19
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | ZRP |
|---|---|
| Grupo | Connecting Rods |
| Additional Info | Non-Tapered Pin End / Straight PE |
| Big-End Bore | 53.63 mm |
| Big-End Width | 20.90 mm |
| Bolt | 3/8 L19 in |
| GTIN | 00009890001143 |
| Length | 147.35 mm |
| Piston Pin Diameter | 20.00 mm |
| Type | I-Beam |
| Weight - Nominal | 450 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “ZRP Conrod Kit BMW N52B30 147.35 Pin:20.00 I-Beam L19” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.