Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Piston Circlips |
| Build Type | Build to Stock |
| Country of Origin | Taiwan |
| GTIN | 00193564103444 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 3,00 mm |
| Package Length | 98,00 mm |
| Package Weight | 4.00 g |
| Package Width | 80,00 mm |
| Piston Pin Hole Diameter | 23.00 mm |
| Thickness | .054 in |
| Type | Wire |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Wiseco Wire Retainer Subaru 23.00mm OEM (Pair)” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.