Wiseco single NISSAN 240SX KA24-4V Turbo ’95-98 (-22Cc)9.0:1
179,17 €
Esgotado
REF:
W6586M89AP
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Build Type | Build to Stock |
| Coating | Armor Plating |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00193564088857 |
| Image Info | These images are representative |
| Material Type | 2618 |
| Package Height | 111,76 mm |
| Package Length | 218,44 mm |
| Package Weight | 2404.04 g |
| Package Width | 347,98 mm |
| Skirt Coating | Moly |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Wiseco single NISSAN 240SX KA24-4V Turbo ’95-98 (-22Cc)9.0:1” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.