Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Build Type | Build to Stock |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00193564087171 |
| Image Info | These images are representative |
| Material Type | 4032 |
| Package Height | 114,30 mm |
| Package Length | 124,46 mm |
| Package Weight | 1043.26 g |
| Package Width | 121,92 mm |
| Skirt Coating | Moly |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Wiseco Piston Single VW 1.8L 1.320 3228XC” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.