Wiseco Piston Ring Set 3.766″” 1.5 x 1.5 x 3.0mm – 1 cyl.
34,78 €
1 em stock
REF:
W3766GNX
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | 95.67 mm |
| Build Type | Build on Demand |
| Country of Origin | USA |
| Package Height | 15,00 mm |
| Package Length | 155,00 mm |
| Package Weight | 34.00 g |
| Package Width | 123,00 mm |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 3.00 mm |
| Ring Kit - Oil Type | CUS |
| Ring Kit - Second Axial Height | 1.50 mm |
| Ring Kit - Second Type | IPN |
| Ring Kit - Top Axial Height | 1.50 mm |
| Ring Kit - Top Type | SGP |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Wiseco Piston Ring Set 3.766″” 1.5 x 1.5 x 3.0mm – 1 cyl.” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.