“Wiseco Piston Pin .990″” (25.15mm) x 2.500″” x .183″” – 511
18,07 €
Esgotado
REF:
WS760
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Piston Pins |
| Build Type | Build on Demand |
| Coating | None |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00193564102324 |
| Image Info | These images are representative |
| Inside Diameter | .9301 in |
| Length | .625 in |
| Material Type | 5115 Steel |
| Outside Diameter | 2.500 in |
| Wall Type | Straight |
| Weight - Nominal | 146.28 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar ““Wiseco Piston Pin .990″” (25.15mm) x 2.500″” x .183″” – 511” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.