Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Piston Pins |
| Build Type | Build on Demand |
| Coating | None |
| Country of Origin | Taiwan |
| GTIN | 00193564101709 |
| Image Info | These images are representative |
| Inside Diameter | 17.00 mm |
| Length | 79.38 mm |
| Material Type | Steel |
| Outside Diameter | 277880 mm |
| Wall Type | Straight |
| Weight - Nominal | 236.00 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Wiseco Piston Pin 27.79×79.38mm Unchromed 2/4 Cy” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.