Wiseco Piston Kit Yamaha F75/F80/F90/F100 Dish 79.00mm
79,00 €
Esgotado
REF:
W3208PS
Categoria: Motas
Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Marca Veículo | Yamaha |
| Modelo Veículo | F100, F75, F80, F90 |
| Ano | 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 |
| Bore - Actual | 79.00 mm |
| Bore - Oversize | STD |
| Bore - Standard | 79.00 mm |
| Country of Origin | USA |
| Cylinders | 4 |
| Dome Volume | -8.7 cc |
| GTIN | 00193564132024 |
| Package Height | 105,41 mm |
| Package Length | 105,41 mm |
| Package Weight | 362.87 g |
| Package Width | 105,41 mm |
| Piston Head Type | Dished |
| Skirt Coating | TFE |
| Stroke | 81.40 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Wiseco Piston Kit Yamaha F75/F80/F90/F100 Dish 79.00mm” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.